Forma SZTABKA

data-href="http://smak-kuchni.pl/forma-sztabka"

Kod producenta: 4002

Cena: 19.90 zł

Towar dostępny

Opis produktu:

Forma SZTABKA z linii DINO o wymiarach 25 x 11 cm.

Linia DINO została specjalnie zaprojektowana do przygotowywania zimnych deserów i przekąsek. Wszystkie formy z tej linii wykonane są z nietoksycznych polipropylenu i polietylenu, dzięki czemu korpus formy jest sztywny, natomiast pokrywka i dno elastyczne. System ten - nazwany LID&CAP - umozliwia odpływ pęcherzyków powietrza po ściankach formy, uzyskane w ten sposób desery mają zawsze idealny kształt i łatwo wysuwają się z formy na talerz.

Kolorowy karton zawiera oprócz formy - także mini książę kucharską z przepisami i ilustracjami oraz ulotkę z tłumaczeniem przepisów na język polski.

 

GUARDINI radzi:

Przygotuj swój ulubiony pudding w rondelku, przelej go do formy i zostaw do ostygnięcia. Gdy będzie gotowy wszystko co musisz zrobić to zastąpić pokrywkę talerzykiem, obrócić formę, wyciągnąć małą zatyczkę z dna i gotowe. Dzięki dopływowi powietrza, deser wysunie się z formy wprost na talerzyk, gotowy do dekoracji i podania. Nigdy więcej problemów z wyjęciem deseru z formy!  Z formami DINO wszystkie desery będą sukcesem.

Waga: 0.400 kg