Kawiarka CafeSi na 1 filiżankę II gatunek

data-href="http://smak-kuchni.pl/kawiarka-cafesi-na-1-filizanke"

Kod producenta: PEN8401

Cena: 45.00 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Opis produktu:

Kawiarka aluminiowa, lakierowana w kolorze czarnym, z czarnymi uchwytami z tworzywa. Dno kawiarki jest stalowe, dlatego może być wykorzystywana na wszystkich kuchenkach. Najmniejsza kawiarka "z rodziny CafeSi" działa na wszystkich kuchniach za wyjątkiem indukcyjnych.

 

Kawiarki sprzedawane są jako towar II gatunku, gdyż posiadają drobne ubytki w lakierze (widoczne na zdjęciach) lub drobne wady, które w żaden sposób nie wypływają na działanie kawiarki!

Kawiarki są sprzedawane w kartonach producenta, nie są to towary poekspozycyjne!

 

W tej kawiarce możesz przygotować 1 filiżankę espresso. Kawiarki z linii CafeSi są pakowane w kolorowy kartonik upominkowy. 

 

Jak działa kawiarka?

Składa się z trzech części: zbiorniczka dolnego, do którego wlewamy wodę, lejka z sitkiem, do którego wsypujemy grubo zmieloną kawę, oraz zbiorniczka, górnego w którym zbiera się gotowa kawa.

 

Jak to się dzieje, że kawa parzona w kawiarce jest tak dobra? Podgrzewana woda wytwarza parę wodną, która pod ciśnieniem wypycha wodę ku górze. Ta wrząca woda po drodze przechodzi przez warstwę kawy oraz dwa sitka. Gotowa kawa zbiera się w górnym naczyniu. Gdy z otworu w dolnym zbiorniku zaczyna wydobywać się gorąca para, kawiarkę zdejmujemy z kuchenki. Przygotowana w ten sposób kawa jest aromatyczna, mocna i bez fusów.

 

Przygotowaną kawę można podawać na wiele sposobów, sposobów: między innymi ze spienionym mlekiem jako prawdziwe włoskie cappuccino.

 

 

 

 

 

Waga: 0.400 kg

Safe Buy