Accademia Mugnano jest włoskim producentem naczyń kuchennych ze stopu aluminium z powłoka nieprzywieralną.

Historia firmy Accademia Mugnano sięga 1945 roku, kiedy Michele Mugnano w centrum Neapolu rozpoczął produkcję patelni i garnków z czystego aluminium. W roku 2008 bracia Sandro i Franco Mugnano przekształcaja firmę Stovmon srl w Accademia Mugnano Spa - firmę w pełni zautomatyzowaną i zaawansowaną technologicznie.
Dziś Accademia Mugnano jest marką rozpoznawalna na całym świecie i sprzedająca ponad 11 mln sztuk patelni i garnków rocznie. 
W ofercie firmy Accademia Mugnano znajdziesz garnki, rondle, patelnie,  formy do pieczenia i formy do zapiekania oraz kawiarki aluminiowe. Accademia Mugnano produkuje patelnie i garnki na kuchnie gazowe, elektryczne, ceramiczne, a także na kuchnie indukcyjne. Oprócz patelni i garnków standardowych Accademia Mugnano produkuje także patelnie do naleśników, podwójne patelnie do omletów, patelnie grillowe, garnki do gotowania na parze i garnki do gotowania makaronu
Accademia Mugnano stosuje na swoich patelniach i garnkach powłoki nieprzywieralne nie zawierające PFOA, niklu, kadmu ani metali ciężkich. 
Accademia Mugnano oferuje różne warianty powłok nieprzywieralnych stosowanych na patelniach i garnkach. W naczyniach z linii Primolla zastosowano powłokę nieprzywieralną AM SALUS EXTRA STRONG, patelnie i garnki NATURA MIA mają powłokę wzmacnianą ceramicznie, natomiast linia PETRA charakteryzuje się powłoką wzmacnianą cząstkami granitu AM SALUS STONE.  

ACCADEMIA MUGNANO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl